Buharla Yatak-Minder-Yastık Nasıl Temizlenir?

Yatak odalarımız her gün 6-8 saat rahatlamak için kullandığımız bölgelerdir. Temizlenmediği zaman kötü koku yayar, mikroorganizmalar oluşur, hijyenik olmaz ve sağlıksız hale gelir.

İdrar kaçırmaları, kazara yiyecek – içecek döküntüleri, ter kokuları, çocukların haylazlıklarından kaynaklı lekeler, evcil hayvan artık ve kalıntıları en çok rastlanılan şikayetlerdir.

Bu istenmeyen kirlerden kurtulmak her zaman su, hortum, deterjan, paspas gibi materyallerle mümkün olmadığı gibi, bu temizlik yöntemi ile :

  • Küf, bakteri, mantar gibi istenmeyen mikroorganizmaların üremesine yol açarsınız.
  • Su ahşap malzemeleriniz daha çabuk çürütür.
  • Kimyasal kullanarak yapmış olduğunuz temizlik sonrası eşyanız, siz, aileniz ve en önemlisi alerjenlere karşı savunma metebolizması daha gelişmemiş bebekleriniz zarar görür.

Kaldı ki suyu bol miktarda sarfedeceğiniz bu geleneksel temizlik uygulamalarını yatak, yorgan, minder, yastık, kırlent, battaniye gibi eşyalarınıza zaten uygulayamazsınız.

Çözüm olarak Unitekno buharlı temizlik makineleri ile zahmetsiz, kolay, zarar görmeden ve zarar vermeden kısa sürede yukarıdaki sorunları halledebilirsiniz.

Kaldı ki Unitekno buharlı temizlik makineleri alerji, astım ve kimyasallara karşı hassasiyetleri olan bir çok insan için tercih edilmektedir. Bakteriler, virüsler, küf ve mantar gibi mikroorganizmaların allerji, tahriş edici, ve enfeksiyonlara neden olduğundan tüm bunlardan kurtulabilirsiniz.

Unitekno buharlı temizlik makinelerinin sıcak kuru buhar zerrecikleri, yatak ve minder gibi döşemeliklerin gözeneklerine kadar nüfuz ederek akarları, bit-kene gibi haşereleri öldürür. Toz zerreciklerini ve görülmeyen lekeleri de çıkarır.

Unitekno buharlı temizlik makineleri ve geniş aksesuar çeşitliliği ile bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Set içerisindeki dikdörtgen veya üçgen fırçanın önüne bir microfiber bez tokalayarak buhar hortumunun ucuna takın. Sıcak ve basınçlı buharı döşemeliklerinizin üzerine direk uygulayarak aparatınızı dikey veya yatay hareket ettirerek eşyanızın üzerinde gezdirin.Yatak, minder, yastık gibi malzemelerinizin tamamına bu şekilde uygulama yapabilirsiniz. Böylece dezenfekte, daha temiz, deodorize edilmiş ve ömrü uzamış olur.

Unitekno buharlı temizlik makinelerinin sıcak ve kuru buhar verme teknolojisi sayesinde, buharla temizlediğiniz yatak, yorgan, minder, yastık gibi eşyalarınızı geleneksel temizlikte olduğu gibi, kurutmak için dışarıya taşımanıza gerek kalmaz.

Temizlikte buhar teknolojisini kullanarak ailenizi, kimyasalların zararlı yan etkilerinden korumuş olursunuz.

Dilerseniz bu bağlantıyı takip ederek evlerde buharlı temizlik uygulamaları videolarına erişebilirsiniz. Böylelikle video kaydı ile işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar