HAKKIMIZDA

Unitekno Buharlı Temizlik Sistemleri 2004 yılında  ev tipi ve endüstriyel buharlı temizleyicilerin pazarlama, satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. İtalya’dan ithal ettiğimiz Ariete marka buharlı temizlik makinalarının Türkiye distribütörü olarak başlayan satış organizasyonumuz bugün Univap ve Unitekno markaları adı altında tüketicilere Avrupa’daki modern tesislerde üstün kalite ve güvence sistemleri dahilinde üretilen ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Kullanıcılara en kaliteli buharlı temizleyici ürünü en ekonomik fiyatlarla ulaştırmak, teknik aksaklıklar konusunda müşterileri mağdur etmeden hızlı çözüm üretmek ve koşulsuz müşteri haklılığı prensiplerine gönülden inanarak Türkiye’nin en kaliteli buharlı temizlik ürünlerini portföyümüzde sunmaya devam ediyoruz.

Bugün Türkiye’nin her yerinde mutlu müşteri referanslarıyla kaliteyi ucuza almak isteyen gerek ev gerekse profesyonel buharlı temizleyici kullanıcılarının vazgeçilmez adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Bize inanan ve ürünlerimizle yaşamına kalite katan bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Yorumlar

Yorumlar