Unitekno 703 Uniblock Buharlı Temizlik Robotu

Ekonomik bütçeler için tasarladığımız Unitekno 703 Uniblock, VAP serisinin tek kazanlı modelidir. 4.8 Bar buhar basıncı ile çalışan makinamız İtalyan şıklığı ve zerafetini, etkili buhar gücünü birarada barındırmakta. Unitekno 703 Uniblock buharlı temizlik makinesi İtalyan şıklığı ve zerafetini, etkili buhar gücü ile bir arada barındırmaktadır. 4.8 Bar buhar basıncı ile çalışan Unitekno 703 Uniblock buharlı temizleyiciler zengin standart aksesuarları ile evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik işini yapabilmektedir. Sıradan tek kazanlı buharlı temizleyiciler su bittikten sonra makinaya su ekleyip temizlik işlemlerine devam etmek için cihazın soğuması için bir süre beklemek gerekmektedir, Unitekno 703 Uniblock buharlı temizlik makinesinde ise bu durum söz konusu değildir.

Unitekno tarafından geliştirilen ve patentli akıllı kapak sayesinde 703 buharlı temizleyicinin suyu bittiği zaman dakikalar içinde suyunuzu ekleyip temizliğinize devam etmeniz mümkündür. Ayrıca Türkiye’de hiç bir buharlı temizleyicide bulunmayan aromaterapi aparatı sayesinde çeşitli kokular ekleyerek kıyafetlerinizi havalandırabilir, soğuk algınlığı gibi durumlarda okaliptüs esansı ile buğuseptil yapabilir ya da cildinize buhar terapisi uygulayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurup size özel tanıtım yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Unitekno 703 Uniblock Buharlı Temizlik Robotu Ürün Fotoğrafları


Unitekno 703 Uniblock Buharlı Temizlik Robotu Teknik Özellikleri


Unitekno 703 Uniblock Buharlı Temizleyici teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi için aşağıda belirtmiş olduğumuz tabloyu inceleyebilir ya da ürün hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

703 Uniblock Bar Basıncı 703 Uniblock Buhar Basıncı
Güç 2000 Watt
Kazan Kapasitesite 2 litre (Tek kazanlı sistem)
Hazır Olma Süresi 6 dakika
Kazan Basıncı 4.8 Bar
Kordon Uzunluğu 5 metre
Kazan Yapısı AISI 304 12/10(paslanmaz çelik)
Voltaj 220-240 V/50-60 Hz
Güvenlik Kapağı Var
Açık/Kapalı Uyarı Işığı Var
Basınç Düğmesi Var
Su Ayarı Işığı Var
Buhar Hazır Işığı Var
Kazan suyu bittiğinde uzun süre beklemeden yeniden doldurmaya yarayan patentli kazan kapağı
Püskürtme tabancasında elektrik çarpmasını engelleyen düşük voltaj sistemi
Standart aksesuarlar…

 

Yorumlar

Yorumlar