919 Dual Çift su filtresi patentli MED onaylı tek temizlik robotu

Toz olarak adlandırılan kirler çeşitli büyüklüklerde parçacıklardan oluşur.

Çıplak gözle görülebilen toz parçacıkları sağlığınız için görünmeyen toz parçacıkları kadar zararlı değildir çünkü büyük toz partikülleri solunum yolu bariyerlerini aşamazlar.

10 µm dan daha küçük toz partikülleri solunum sistemine ulaşırlar ve hatta 2.5µm ve daha küçük toz partikülleri ise akciğerlerdeki alveollere kadar ulaşırlar. Bu toz parçaçıkları sadece açık alanlarda değil, günlük yaşantınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ev ve işyerlerinizde de bulunmakta olup, allerji ve solunum yolu rahatsızlıkları riskini artırmaktadır.

Toz torbası, metal hokkalı hazneye vakumlama gibi geleneksel elektrik süpürgesi prensibiyle çalışan cihazların vakumladıkları tüm tozu kir haznesinde filtreleyemeden ortama geri verdiği gerçeği aşikardır.

En yenilikçi vakumlu temizleme teknolojisi olan suya filtreleme prensibiyle çalışan cihazlar, vakumlu havanın filtre kabındaki suyun içinden çok hızlı geçmesinden dolayı teneffüs edilen havadaki tehlikeli toz parçaçıklarının tamamını filtreleme açısından çok verimli değildirler.

919 Dual patenti Unitekno’ya ait olan çift su filtre sistemi prensibiyle çalışan TEK temizlik sistemidir. İlk su filtresinden geçen hava, tamamen bağımsız olan 2nci su filtresinden geçerken yakalanamayan toz parçaçıklarından arınır ve bulunduğu ortama mükemmel saflıkta tozsuz temiz hava olarak geri döner. İlk filtre büyük parçacıkları yakalarken ikinci filtre yakalanması daha zor olan küçük partikülleri suya hapseder. Unitekno patentli 919 dual, solunum yollarına nüfuz edebilen toz partiküllerinden izole edilmiş bir ortam yarattığından dolayı MED (medikal) mührü taşır ve özel hijyenik koşulların sağlanmasının gerekli olduğu yerlerde(muayenehaneler, diş klinikleri, alerjisi olanlar ve solunum yolu rahatsızlığı bulunanların yaşam alanları) güvenle kullanılabilir.

Unitekno 919 Dual Buharlı Temizlik Robotu Teknik Özellikleri

Teknik Kimliği C500 -919
Voltaj 230v 50Hz
Kazan Girdisi 1.400 W
Demir Girdisi  850 W
Toplam Maksimum Güç  2.600 W
Kazan Su Kapasitesi  2,7 l
Kazan Buhar Kapasitesi  3,2 l
Maksimum Basınç  4,8 bar (480kPa)
Kazan Teknolojisi Traditional
Maksimum Vakum  2.500 mm H2O
Filtreleme Sistemi  Çift Filtreli Med Patentli

 

Unitekno 919 Dual Buharlı Temizlik Robotu Ürün Fotoğrafları

Unitekno 919 Dual çift su filtreli MED onaylı tek temizlik robotu ürünümüzün fotoğraflarına göz atarak ürün hakkında görsel bilgi almak mümkün olacaktır.

Buharlı vakumlu temizlik kiti ve aksesuarları

Çeşitli aksesuarları ile evinizde veya temizlik yapılacak ortamda buharlı temizlik yapmak Unitekno 919 Dual buharlı temizlik robotu ile kolaydır.

unitekno 919 dual temizlik robotu aksesuarları

unitekno 919 dual temizlik robotu aksesuarları

Allergy Block Temizlik Kiti

Allergy Block patenti Unitekno’ya ait olan, havadaki en küçük toz partiküllerini bloke etme özelliğine sahip olan bir temizlik kitidir. Allergy Block toz parçacıklarını oluşturduğu buhar kalkanı sayesinde hapseder ve ortama partiküllerden arındırılmış tertemiz havayı verir. İlk önce vakum hortumundan hızla gelen hava yavaşlar ve üzerine püskürtülen yüksek basınçlı kızgın buhar kalkanı toz parçacıklarını ağırlaştırır ve hapseder. Dual filtreden geçen ağırlaştırılmış toz partikülleri suda filtre edilir. Allergy Block 919 Dual Temizik Robotunun temizleme performansını artırarak allerjen partiküllerin tamamen filtre edilmesini sağlayan aksesuarıdır ve vakum kiti ile beraber kullanılır.

Yorumlar

Yorumlar