Buharla Cam–Ayna Gibi Yüzeyler Nasıl Temizlenir?

Cam, ayna gibi yüzeylerde toz, leke ve kirler hemen kendini gösterir. Unitekno buharlı temizlik makinelerinin yüksek sıcaklığı ve basınçlı buhar etkisiyle cam ayna gibi yüzeylerdeki lekelerden çok kısa sürede kurtulabileceğiniz gibi, daha önceki temizliklerinizden arta kalan kimyasal kalıntıların da çıktığını göreceksiniz.

Unitekno buharlı temizlik cihazları ile sahip olacağınız standart aksesuarlar içerisindeki buhar mızrağını buhar hortumuna geçirerek, buharı yukarıdan aşağıya doğru direk yüzeye püskürtünüz. Diğer elinizdeki mikrofiber bez ile de siliniz.

Ya da standart aksesuarlar içerisindeki cam- ayna gibi düz yüzeylerin temizliği için özel dizayn edilmiş, cam aparatı ile bez kullanmanıza gerek kalmaksızın, cam-ayna-duşakabin camları gibi yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Aksesuarlar içerisindeki geniş fırçalardan her hangi birine, mikrofiber bezini tokalayarak direk buhar uygulayarak da bu işlemi yapabilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra uygulama yaptığınız alanlar ışıl ışıl olacaktır.

Dilerseniz bu bağlantıyı takip ederek evlerde buharlı temizlik uygulamaları videolarına erişebilirsiniz. Böylelikle video kaydı ile işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar