Buharla Ticari Mutfak Fırınları Ve Paslanmazlar Nasıl Temizlenir

Ticari mutfaklara sahip fast food, kafe, pastane ve restoran gibi işletmelerde ticari fırın, paslanmaz, tezgah gibi sık kullandığımız malzemeleri geleneksel yöntemlerle temizlemek kolay değildir. Zaten bu tür temizleme yöntemlerinde kimyasal kullanmak gerektiğinden, özellikle gıda endüstrisi için tavsiye edilmemektedir.
Ticari fırınlar büyük kapasite ve hacme sahip cihazlardır. Günlük rutin çalışmalarında yağ artıkları, pişmiş gıda artıkları gibi inatçı leklerin temizlenmesi iş performansını düşürebilir.

Unitekno buharlı temizlik makinelerinin yüksek basıçla sıcak buhar veren sistemi ve profesyonelce tasarlanmış aksesuar çeşitliliğ kimyasal kullanmanıza gerek kalmaksızın temizlik ve dezenfeksiyon için dinamik çözümler üretir.

Fırınların derinliği ve yüksekliğine göre uzatma aparatlarını kullanarak, fırçası ile birlikte buhar mızrağını kombinleyin ve kimyasal kullanmadan direk buhar uygulamasına başlayın.

Normalde ulaşamadığınız yerlerdeki kirleri de bu şekilde yok edebileceğiniz gib, daha minik alanlar için buhar mızrağı ile direk basınçlı buharı uygulayın. Paslanmazlar (evye-tencere-kazan-tepsi-tel elek vb.) standart aksesuar çeşitliliği içerisindeki fırçalardan uygulama alanınıza uygun olan el aparatı ucuna takılır ve direk buhar uygulaması başlatılır.

Tezgah temizlik ve dezenfeksiyonu için bir çok alternatifler sunan aksesuarlarımız sayesinde, çok kısa bir sürede bu alanların temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmış olur.

Dilerseniz bu bağlantıyı takip ederek evlerde buharlı temizlik uygulamaları videolarına erişebilirsiniz. Böylelikle video kaydı ile işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar