Evcil Hayvan Dışkıları Buharla Nasıl TemizlenirEvcil Hayvan Dışkıları Buharla Nasıl Temizlenir

Evimizde beslediğimiz kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvan dışkılarını doğru temizlemezsek zamanla bulunduğumuz ortamda kötü koku haricinde bakteri, küf ve mikroorganizmaların üremesine neden oluruz.

Sağlığımız, pahalı halılarımız zarar görür ve heder olur. Ayrıca evcil hayvanlarımızın kıl, tüy döküntüleri de farklı sağlık problemlerini beraberinde getirir.

Kafeste yetiştirdiğiniz hayvanların, kafeslerinin temizlik ve dezenfeksiyonunu yapmak hem kendimiz, ailemiz, hem de kafes hayvanının sağlığı açısından önemlidir.

Akvaryumların camları zamanla yosunlaşmaya başlar. Ne hevesler ile beslediğiniz balıklar gözünüze çirkin gözükür. Çözüm: Unitekno buharlı temizlik makinelerimizde…

Geleneksel temizlik prosedürleri ile kimyasal kullanarak yapılan gerek evcil hayvan dışkı temizliği, gerek kafes temizliği, gerekse de akvaryumların cam temizliği sizlerin, ailenizin veya beslemekte olduğunuz evcil hayvalarının sağlığına zarar verebilir. Kaldı ki bu yöntem ile ne kafesi, ne akvaryum camını, ne de bulunduğunuz ortamı defenfekte edemezsiniz.

Unitekno buharlı temizlik makineleri, çok sıcak buharı, kuşunuz içerdeyken dahi kafesi temizlemenize ve dezenfekte etmenize imkan verecek tasarımlarla donatılmıştır.

Unitekno buharlı temizlik makineleri ile:

Evcil hayvan dışkıları

Buharlı temizlik makinesinin standart aksesuarından uygun olan aparatı kullanarak mevcut alanı temizleyip aynı anda dezenfeksiyonu sağlayabilirsiniz. Bu pislikler kurumuş olsalar dahi, Unitekno buharlı temizlik makineleri ve geniş aksesuar çeşitliliği sayesinde kolayca kurtulabilirsiniz. Evcil hayvan idrar kalıntı veya lekeleri için, geniş fırça aparatına bir bez tokalayıp, leke üzerine buhar uygulayarak temizlik ve dezenfeksiyonu sağlayabilirsiniz.

Kıl tüy döküntüleri

Evcil hayvanınızdan dökülen kıl ve tüylerden, Unitekno HEPA filitrasyon sistemine sahip buharlı temizlik makinelerinin vakumlama ünitesini kullanarak kurtulabilirsiniz. Bu uygulamayla aynı zamanda alerjenlerden, toz ve küçük partiküllerden de kurtulmuş olursunuz.

Kafes Temizlik ve dezenfeksiyonu

Kafeslerinizi Unitekno tasarımı el mopu sayesinde çok kısa sürede temizleyip, dezenfekte edebilirsiniz. Şayet hayvan dışkı kalıntıları kafes tellerine yapışmış ise, buhar mızrağı ve fırçasını kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Akvaryum cam temizliği

Akvaryumun suyu minimize edilir veya boşaltılır. Unitekno buharlı temizlik makinelerinin buhar mızrağı ve ucunda fırçası ile küçük akvaryumların, cam temizleme aparatı ile büyük akvaryum camları temizlenir.

Dilerseniz bu bağlantıyı takip ederek evlerde buharlı temizlik uygulamaları videolarına erişebilirsiniz. Böylelikle video kaydı ile işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar