Mangal-Izgara Buharla Nasıl Temizlenir?

Unitekno buharlı temizlik mekinelerinin her hangi bir modeline sahip olarak, ona evinizde çok daha kapsamlı bir temizlik robotu görevi verebilirsiniz.

Unitekno buharlı temizlik makineleri çok yönlü kullanım özelliğine sahip aparatları sayesinde, şaşılacak ölçüde mangal, ızgara, barbekü, şömine, davlumbaz gibi kiri, isi, yağı, yanık birikintilerini, tortuları, gıda artıklarını üzerinde barındıran yüzey temizliğinde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geleneksel yollarla yapılan temizlik prosedürleri ile bu istenmeyen kirlerden kurtulmak çok zor, zaman alıcı ve kimyasal kullanmanız gerektiğinden tavsiye edilmemektedir.

Mangal, ızgara, barbekü gibi üzerinde balık, et, köfte, sucuk gibi yiyecekleri pişirdiğiniz malzemelerinizi, Unitekno buharlı temizlik makineleri ile kimyasal kullanmanıza gerek kalmaksızın temizleyip, dezenfekte edebilirsiniz. Böylece malzemeleriniz bir dahaki sefere hijyenik olarak tekrar kullanımak için hazır olur ve ömürleri uzar.

Bu alanlar için buhar mızrağını fırçası ile buhar hortumunun ucuna takın ve kimyasal kullanmadan sadece sıcak ve basıçlı buhar marifeti ile bu istenmeyen kirlerden kurtulun. Aynı zamanda da dezenfekte etmiş olun. Bu inatçı kirlerden kurtulmak için kuvvet uygulamanıza gerek yok. Basit ve rahat biçimde aparatınızı sadece üzerinde gezdirin.

Dilerseniz bu bağlantıyı takip ederek evlerde buharlı temizlik uygulamaları videolarına erişebilirsiniz. Böylelikle video kaydı ile işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar