Unitekno Pro 3200 Buharlı Temizleyici

Unitekno Pro 3200 10 Bar buharlı temizlik makinesi, hastahaneler, oteller, restorantlar ve işyerlerinin genel temizlik ve hijyenine büyük önem veren profesyoneller için kusursuz hijyen ve mükemmel temizlik sağlayan bir temizlik ürünüdür.

Eşsiz 10 bar buhar basıncı, profesyonel buharlı temizleyici kategorisi ürünler içerisinde en yüksek buhar basıncı ve buhar miktarına sahip buharlı temizlik makinasıdır.

COVID 19 virüs salgını ile birlikte bir çok hanenin gündemine giren mutlak hijyen sorunu için aradığınız ekonomik ve profesyonel çözüm herhangi bir dezenfektan kimyasala ihtiyaç duymadan dahi bakteri ve virüsler üzerinde kesin dezenfeksiyon sağlayan buharlı temizlik uygulamasıdır.

10 Bar 180 derece sıcaklıkta buharlı temizleyici ile neler yapabilirsiniz?

-Bakterileri, virüsleri ve akarları öldürmek için buhar kazanında 9 bar gücünde ve 176 C derece sıcaklıkta kuru buharın gücünü kullanır

-Otel, restorant, işyeri ve hastahanelerde günlük temizlik sırasında deterjanlı sulu paspas ile yapılan günlük temizliği herhangi bir deterjan kullanmadan yapmanızı sağlar

-Endüstriyel ve profesyonel mutfklarda detay temizlik gerektiren kurumuş ve sertleşmiş yanmış yağ ve gıda kalıntıları da dahil olmak üzere bir çok kir ve lekeyi de herhangi bir kimyasal çözücü deterjan kullanmadan saniyeler içinde kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.

-Hastahanelerde ve otellerde, yatak, yastık, baza, mobilyalar, banyo ve tuvaletlerde hijyenik temizlik gerektiren tuvalet kapakları, sifon düğmeleri, armatürler, kapı kolları, küvet ve duşakabin cam ve diğer aksesuarları gibi her yüzeyde kimyasal dezenfektan kullanmadan hijyen sağlar.

Neden Unitekno buharlı temizleyicilerini tercih etmelisiniz?

Unitekno buharlı temizleyici ürünlerinin teknik özellikleri ve rakipsiz yönlerini araştırmanız, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz dayanıklı bir tüketim ürünü seçimi yapmanız için doğru bir başlangıç!

Bir karara varmadan önce, kullanım kolaylığına, buhar gücüne, eldeki aksesuarlara ve genel temizlik gerektiren farklı alanlara yönelik tercih edeceğiniz ürünün çok yönlü kullanım özelliklerine dikkat edin.

Türkiye’de şu anda satılan en iyi ve en kaliteli buharlı temizleyicileri ithal edip tüketicilere sunan firmamızın Unitekno Buharlı Temizleyici ürünlerinin her biri birinci sınıf dayanıklı ve uzun ömürlü temizlik makinalarıdır

Buharlı temizlik uygulamaları

Evinizde Unitekno Pro 3200 ile yapabileceğiniz bazı uygulamalardan bahsedelim.

Ahşap ve laminat parke zeminler veya porselen seramik karolar içeren ıslak yüzeyleri Dikdörtgen zemin-duvar temizleme fırça aparatı ile temizleyebilirsiniz. Aparatın üzerinde yaylı mandallar, temizlik için kullanacağınız microfiber bezler ya da havlu bezleri sıkıştırarak sabitlemenizi kolaylaştırır. 9 bar gücünde kuru buhar ile zeminler ve seramik yüzeylerde mükemmel temizlik sağlanır ve yüzeylerdeki bakteri ve virüsleri öldürüp dezenfektan kullanmadan hijyen sağlanmış olur.

Bununla birlikte üçgen aparata yine microfiber bez veya havlu bez bağlanıp koltuk, yatak, yastık gibi tekstil yüzeylerin temizliğini sağlayabilir; aynı zamanda güçlü buhar hacmi sayesinde askıda yıkanmış perdeler ya da elbiselerinizin üzerine sıcak buhar uygulayarak hem ütü etkisi yaratarak kırışıklıkları düzeltir hem de hijyen sağlayabilirsiniz.

Aksesuarlar arasında bulunan nozul aparatı ile el girmeyen fayans derzleri, fırın içi, ocak kenarlarından içeri girmiş ve kurumuş kirler gibi yoğun ve sert kirlere yüksek basınç ve sıcaklıkta buhar uygular ve kirleri yumuşatıp çıkarabilirsiniz. Dilersenin nozulun ucuna takacağınız plastic fırçalar yardımıyla sertleşmiş kirleri buhar yardımıyla kolayca temizlersiniz. Cam ve diğer parlak yüzeylerde yapışkan kirleri nozula takacağınız kazıma aparatıyla kazıyarak yumuşatır ve yüzeyden arındırırsınız.

2 adet geniş ve dar olmak üzere cam silgisi aparatıyla birlikte cam temizlik aksesuarınız, evinizde camlar aynalar parlak akrilik mutfak tezgahları gibi yüzeylerde deterjan kimyasal kullanmadan peril peril bir temizlik sağlar. Deterjan kullanılmadan temizlenen camların daha az toz tutacağını ve parmak el dokunuşlarından leke izi kalacağını da belirtmemiz gerekir.

Mükemmel temizlik performansı ve uygun etiket fiyatı ile Unitekno Pro 3200 hakkında merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın

3200 Watt 2.0 Litre güçlü buhar kazanı boiler!

3200 watt güçlü buhar kazanı sayesinde 180 C derecelik kazan sıcaklığına ulaşmak için ilk ısınma süresi 4 dakika olan Unitekno Pro 3200, eşsiz 2.0 litre hacmindeki buhar kazanı sayesinde tetiğe basılı sürekli kullanım sırasında bile güçlü buhar debisi ile buhar üretmeye devam etmektedir

220 Volt 3.2 kilowatt elektrik gücüyle çalışan Unitekno Pro 3200 buharlı temizleyici, 1.3 litre yedek su tankı sayesinde, buhar kazanının içerisindeki su azaldığı zaman hem sesli uyarı sistemi hem de dijital ekranındaki uyarı mesajı ile yedek su tankınıza arıtılmış su ekleyerek makinanızın yeniden ısınması için dakikalarca beklemenize gerek kalmadan saniyeler içinde temizliğinize kaldığınız yerden devam etme imkanı sağlamaktadır.

Unitekno Pro 3200 dijital ekran paneli

Dijital kontrol ekranı; farklı seviyelerde buharlı temizlik modları arasında kolayca geçiş yapmanızı ve makinanızın kazan sıcaklığından buhar basıncına, yedek su tankının su seviyesinin yeterli olup olmadığından, aktif buharlı temizlik modunun hangisi olduğuna kadar bir çok faydalı bilgiye kolayca erişebilmenizi sağlar.

7 Metre güç kablosu ile geniş kapsama alanı

7 metrelik elektrik güç kablosu ile Unitekno Pro, sürekli priz değiştirmenize gerek kalmadan tek seferde kolayca birden fazla odada temizlik yapmanıza imkan sağlar!.

Dakikada 102 gram yoğun kuru buhar miktarı ile kusursuz hijyen

Dakikada 76 gram, 84 gram ve 102 gram su buharı püskürtme kapasiteleri olan 3 farklı kademe ile temizlik uygulamanızda gerekli ve yeterli olan buhar kademelerini buhar tabancanızın üzerindeki düğmelerden kolayca ayarlayabilirsiniz.

Led aydınlatmalı ve kompakt boyutlarda minimal tasarım

7 buçuk kilogram ağırlığında bu buharlı temizleyici yağsız rulmanlı kolay dönen tekerlekleri sayesinde son derece kolay ve çevik hareket kabiliyetine sahip olmakla birlikte, şeffaf kasalı ve şık led ışıklı tasarımı sayesinde evinizin ışığına renk katacaktır.

39 cm x 45 cm kompakt boyutu ile işyerinizde yer kaplamadan temizliğin sonrasında kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Paslanmaz çelik kazan ve opsiyonel profesyonel ütü aksesuarı

Paslanmaz Çelik AISI 304 standarlarında çelik buhar kazanı, uzun yıllar kazan sorunu yaşamadan buharlı temizleyicinizi kullanmanız için tasarlanmıştır. Unitekno Pro 3200 buharlı temizlik makinası; 800 watt gücünde opsiyonel ütü aksesuarı ile birlikte Profesyonel kuru temizleme ütüsüne de dönüşebilmektedir.

Unitekno 3200 Standart Aksesuarlar

Unitekno Diamond Digital 2600 zengin aksesuar seti
 • 3 kademe buhar düğme ayarlı tabancalı hortum
 • Buhar hortumu uzatma boru aparatı x 2
 • Detay temizlik buhar nozul aparatı
 • Dikdörtgen zemin-duvar temizleme fırça aparatı
 • Dikdörtgen zemin-duvar temizleme fırça yastığı
 • Dikdörtgen fırça için havlu bez
 • Dikdörtgen fırça için mikrofiber bez
 • Üçgen koltuk-tekstil temizleme fırça aparatı
 • Üçgen koltuk-tekstil temizleme fırça yastığı
 • 250 mm Cam Temizleme Aparatı
 • Cam temizleme aparatı silgisi 350mm
 • Cam temizleme aparatı silgisi 250mm
 • 38mm siyah yuvarlak buhar nozulu fırçası
 • 30mm siyah yuvarlak buhar nozulu fırçası
 • Siyah plastik kir kazıyıcı aparat
 • Yedek su tanku doldurma hunisi
 • Çelik buhar kazanı için kireç çözücü
 • Buhar kazanı su tahliye tapası açma anahtarı

Yorumlar

Yorumlar

2 thoughts on “Unitekno Pro 3200

 1. Merhaba 3200 modeli ve diğer modellerle ilgili fiyat bilgisi almak için

 2. Merhaba 3200 modeli ve diğer modellerle ilgili fiyat bilgisi almak istiyorum 0543 330 54 90

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.